ukreng

Дан Воронов

Контакти: dan.voronov@gmail.com

Даниїл Воронов народився 1983 року в Києві з незрозумілою хворобою. Після чорнобильської катастрофи переїхав і провів дитинство в селищі у приватному будинку.

З малих років вивчав англійську та німецьку мови. У київській гімназії № 32 з поглибленим вивченням іноземних мов з 1991 року і до 8 класу з'являвся рідко. Отримав у цей час викривлення перенісся і шрам від удару об кермо машини при зіткненні. У “лихі дев'яності” за наполяганням батьків радився з різними екстрасенсами і ясновидцями. В армію не взяли. У старших класах проявилися здібності до програмування та математики: друге місце районної олімпіади з математики.

Навчався в музичній школі по класу гітари і продовжив по класу ударних інструментів. Брав участь в конкурсах у складі ансамблю гітаристів.

З 1999 став постійно вживати скорочення свого імені – Дан. Навчався з 2001 до 2007 року на фізматі КПІ – спеціаліст-математик по кафедрі математичного аналізу й теорії ймовірності. Викладав 2004 року в ПЛ КПІ. У цей час захопився фантастикою і почав писати свої оповідання.

Від 2001 до 2006 року мав напружені близькі стосунки, після припинення яких більше не зв'язується з дівчатами.З цього ж часу майже втратив зір на ліве око.

Протягом 2006-2007 років був активним учасником клубу ЮНЕСКО при НаУКМА та волонтерського руху – ініціатор кількох проектів. Привернув увагу, був завербований і провів деякий час у секті мунітів. Після звільнення виступає проти груп людей, що використовують контроль свідомості.

З 2006 року займається теоретичною та практичною психологією. Досліджував велику кількість як наукових та інтегральних, так і езотеричних напрямів особистісного росту. 2008 року був учасником дослідницької групи технік навіювання й гіпнозу.

Давня хвороба з часом стала проявлятися тільки взимку, подолав її ближче до кінця 2008 року. Того ж 2008-го – активний учасник руху нових медій у web 2.0. Брав участь у створенні, проводив презентації в mini-,blog-,edu-Camp'ах. Допомагав створювати перший в Україні coworking центр.

З 2009 року досліджує НРР, секти Києва і прийоми маніпуляції свідомістю.

2008-2010 років – засновник і керівник life management клубу "Ключ успіху", ведучий імпровізаційної мафії.

Сертифікований соціодіагност Міжнародного інституту соціоніки. Тренер Нового Коду НЛП. Розробник навчальної програми з Mindmap'інгу і тренінгів підвищення емоційного інтелекту (EQ). Ведучий блоґу, подкасту про психологію.

Навчався протягом 2008-2011 років в Інституті соціальних наук МАУП – магістр практичної психології.

Від 2009 року практикує контактну імпровізацію. 2009 року навчався в театр-студії імпровізації "Чорний Квадрат" і брав участь у клубі МАГ (майстерня акторської гри). З 2010 року є режисером та учасником спектаклів театральної студії "Театр у кімнаті".

З 2010 року – автор і ведучий проекту походів по Києву "Досліджуємо КИЇВ разом".

2010 року натрапив і раптом осягнув нагальну потребу зробити добре кіно у проекті "Україно, goodbye!".

Дивіться про Дана Воронова також: www.dan.kiev.ua

Фільмографія

**
Сценарії Дана Воронова на сайті СЦЕНАРНА МАЙСТЕРНЯ:

28.03.2014
Комісія з моралі знайшла у фільмі «Ґауді» насильство і жорстокість
Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі винесла рішення, що фільм «Ґауді» режисера Аксині Куріної за сценарієм учасниці Сценарної Майстерні Марисі Нікітюк, містить елементи жорстокості та насильства... (Дивіться фільм)
25.09.2013
«Після перегляду альманаху «Україно, goodbye!» виникає бажання познайомитись з країною ближче» – німецький журналіст та режисер...
Ці фільми підкуповують своєю неочікуваною легкістю, частково своїм гумором, та при цьому також і через любов до деталей та "некосметичності" при описі українського повсякдення...
21.09.2013
«Ядерні відходи» – перемога в Хорватії
Фільм Мирослава Слабошпицького отримав Ґран-прі в конкурсі короткометражних фільмів на 18 Міжнародному фестивалі нового кіна у Спліті...
20.08.2013
Альманах “Україно, ґудбай!» в Українському кіноклубі в Берліні
22 серпня 2013 року – в присутньості режисера та продюсера Володимира Тихого – в Українському кіноклубі Берліна демонструватиметься альманах "Україно, ґудбай!"...
21.06.2013
«Побачення» та «Ядерні відходи» на Одеському МКФ
Фільми Євгена Матвієнка й Мирослава Слабошпицького стануть учасниками Українського національного конкурсу 4 Одеського міжнародного кінофестивалю...
18.06.2013
Українці лідирують за кількістю міґрантів до країн ЄС
Громадяни України склали найчисленнішу міґраційну групу в ЄС за підсумками 2011 року...
17.06.2013
«Ядерні відходи» номіновані на приз Європейської кіноакадемії
Фільм Мирослава Слабошпицького отримав номінацію на приз Європейської кіноакадемії в категорії «Найкращий короткометражний фільм»...
23.05.2013
«Українська нова хвиля» стартує в національному прокаті
До збірки ввійшли сім фільмів, створених українськими режисерами-дебютантами протягом 2012 року. Серед них – дві стрічки з проекту «Україно, goodbye!»: «Гамбурґ» і «Борода»...
06.04.2013
«Ядерні відходи» позолочені в Бєлґраді
Фільм Мирослава Слабошпицького на Бєлґрадському МКФ отримав «Золоту медаль»...
06.04.2013
«Ядерні відходи» претендують на «Жовтого Оскара»
Фільм Мирослава Слабошпицького змагатиметься на МКФ «Ураніум», що проводиться в Ріо-де-Жанейро...
© 2018 «Україно, Goodbye!»

kinokolo.ua